• Základní škola Valašské Klobouky

• Škola otevřená všem

• Informace pro rodiče žáků 1. stupně

• 15.05.2020 11:52
          • Základní škola Valašské Klobouky vydala soubor konkrétních opatření k obnovení osobní přítomnosti žáků 1. stupně ve škole od 25. 5. 2020.
          • Vážení rodiče žáků 1. stupně,

děkujeme za Vaše předběžná sdělení o případné účasti dětí v tzv. školních skupinách od 25.5.2020. Nyní je třeba, abyste se pečlivě seznámili s organizací těchto školních skupin, zvážili potenciální rizikové faktory a vyhodnotili, zda opravdu máte nebo nemáte zájem o účast svého dítěte ve škole. Nejlépe obratem zašlete své sdělení prostřednictvím elektronické zprávy třídnímu učiteli Vašeho dítěte. Toto Vaše rozhodnutí musí být konečné.

Upozorňuji, že z organizačních důvodů nebudou moci být tyto max. 15členné školní skupiny vytvářeny pouze v rámci tříd, ale v některých případech i napříč ročníkem. Jakmile budeme mít konečný seznam všech přihlášených žáků, obdržíte nejpozději ve středu 20. května další informace ohledně zařazení svého dítěte do skupiny. Prosíme, abyste nás nekontaktovali ohledně přání zařadit dítě ke konkrétnímu pedagogickému pracovníkovi, není možné na toto brát z mnoha důvodů zřetel. Naše personální kapacity jsou omezeny.

Prioritní nadále zůstává dle požadavků MŠMT distanční výuka.

Spolu s informacemi o zařazení Vašeho dítěte do skupiny obdržíte také upřesňující informace ohledně stravovaní a příchodu do školy.

Děkuji Vám všem za pochopení a spolupráci. Věřím, že se nám společnými silami podaří letošní školní rok úspěšně zakončit. Přeji nám všem hodně energie, zdraví a těším se, až budeme moci fungovat za normálních podmínek.

RNDr. Ivana Sedláková, statutární zástupce ředitele

Všechny podstatné informace k organizaci školních skupin naleznete zde:
            Informace__k_organizaci_skolni_vyuky_1_stupen_.pdf

Čestné prohlášení, které musí podepsat zákonný zástupce před nástupem dítěte do školy zde:
            Cestne_prohlaseni_1stupen.pdf

Přihláška k účasti ve školní skupin zde:
            Prihlaska_k_ucasti_ve_skolni_skupine(1).docx

Formulář "Čestné prohlášení" je možné si vyzvednout v papírové podobě denně od 9:00 - 12:00 hod. ve vstupu do budovy školy. Vyplněné a podepsané je musí přinést žák první den výuky.

• Aktuální informace

• Přípravná třída pro školní rok 2024/2025