• Základní škola Valašské Klobouky

• Škola otevřená všem

• Zápis do 1. ročníku a přípravné třídy

• 03.02.2021 11:51
          • Zápis dětí k povinné školní docházce a do přípravné třídy pro školní rok 2021/2022 se uskuteční v měsíci dubnu 2021.
          • Pokud by epidemiologická situace neumožnila prezenční formu zápisu, proběhl by zápis dětí do 1. ročníku jako v loňském roce korespondenčním způsobem.

Přesný termín a forma zápisu budou zveřejněny na webových stránkách základní školy a stránkách města Valašské Klobouky.

Zápis k povinné školní docházce se bude týkat dětí narozených od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015 a dětí, kterým byl v minulém školním roce povolen odklad povinné školní docházky.

Zápis dětí do přípravné třídy je určen dětem, pro které budou rodiče žádat odklad školní docházky pro školní rok 2021/2022 a dětí, které dosáhnou věku šesti let v září až prosinci příslušného školního roku.

Zákonní zástupci, kteří uvažují o odkladu školní docházky, si musejí včas zajistit písemné doporučení  svého dětského lékaře (příp. klinického psychologa) a školského poradenského zařízení.

Věříme, že zápis do 1. ročníku proběhne zdárně i v současné nelehké situaci.

Mgr. Věra Baloušková, zástupkyně ředitelky školy

• Aktuální informace