• Základní škola Valašské Klobouky

• Škola otevřená všem

• Výsledky zápisu dětí na šk. r. 2021/2022

• 19.05.2021 16:55
          • Dne 30. dubna byl ukončen zápis k povinné školní docházce. Do prvního ročníku ve školním roce 2021/2022 nastoupí celkem 50 žáků, devíti dětem byl udělen odklad školní docházky.

• Přijaté děti jsou uvedeny v seznamu přijatých žáků s registračními čísly.

I v následujícím školním roce se budou moci děti vzdělávat také v přípravné třídě. O tuto možnost pro své děti dosud požádalo 12 rodičů. Všechny přihlášené děti byly do přípravné třídy přijaty. V případě dalšího zájmu o tuto formu předškolního vzdělávání nabízíme ještě 3 volná místa.

Budoucí paní učitelky přípravné třídy a prvních tříd se s rodiči budoucích žáků setkají na informační schůzce v měsíci červnu. O termínu této schůzky budou rodiče informováni prostřednictvím emailové zprávy na adresu, kterou sdělili škole na zápisovém lístku. V případě nepříznivé epidemiologické situace proběhne schůzka on-line. Na tomto setkání se rodiče seznámí s důležitými informacemi k nástupu dětí do 1. třídy a třídy přípravné.

O personálním obsazení vyučujících v přípravné třídě a v 1. ročníku dosud není rozhodnuto.

Těšíme se na Vás a pevně doufáme, že v příštím roce dojde ke zklidnění epidemiologické situace a děti budou moci navštěvovat školu pouze prezenčně.

Mgr. Věra Baloušková, zástupkyně pro 1. stupeň

• Aktuální informace