• Základní škola Valašské Klobouky

• Škola otevřená všem

• ŠVIHEJ workshop 2024

• 24.04.2024 11:00
          • V úterý 23. dubna se na naší škole uskutečnila praktická lekce práce se švihadly.

• Velkými propagátory této velmi staré ale účinné kondiční pomůcky jsou bratři Vaněčkovi, kteří v roce 2016 založili firmu ŠVIHEJ. Ta se specializuje na výrobu skvělých českých švihadel pro děti i dospělé a nabízí i motivační a metodickou podporu pro všechny zájemce, kteří si chtějí vylepšit své zdraví a kondici.

Právě oni byli hosty úterního workshopu v tělocvičně naší školy. Kvůli jejich zábavné propagaci švihadel na sociálních sítích byl o toto setkání mezi našimi žáky obrovský zájem a kapacitu účastníků jsme nakonec museli omezovat.

I tak se podařilo 110 žákům I. a II. stupně shlédnout jejich úžasné vystoupení se švihadly a zdokonalit se v technice se zapůjčenými korálkovými švihadly. Na závěr workshopu došlo i na výuku tandemového skákání a po společné fotografii a drobné pozornosti od Tomáše a Marka se všichni účastníci spokojeně rozešli do svých tříd.

Setkání bylo pozitivně hodnoceno i samotnými lektory, kteří všem dětem naší školy nabídli 30% slevu na jakýkoliv produkt z jejich nabídky (kromě sad). Stačí zadat kód „Klobouky30“, který je platný do 13. 5. 2024.

ŠVIHU ZDAR!

VIDEO Z ÚVODNÍHO VYSTOUPENÍ