• Základní škola Valašské Klobouky

• Škola otevřená všem

• Karaoke show 2018

• 21.03.2018 19:11
          • Dne 20. 3., přesně na letošní první jarní den, jsme po dvou letech opět připravili pro žáky 1. stupně ZŠ soutěž o nejlepší karaoke zpěvačku a zpěváka roku 2018.
          • Soutěžě se účastnili žáci třetího až páteho ročníku jako jednotlivci nebo jako pěvecké dvojice. Dvouměsíčnímu nacvičování předcházel výběr písniček od známých českých zpěváků či skupin, příprava choreografie i výběr vhodného kostýmu. Někteří účastníci vystoupili na pódium před více než třemi stovkami spolužáků s velkým ostychem, jiní si svá vystoupení pořádně užili. Všem soutěžícím však patří velký obdiv a pochvala za odvahu a za píli, kterou do přípravy vložili.
            Trojici nejlepších volilo obecenstvo z šestice účastníků navržených porotou. Na třetím místě se se svým sametově zabarveným hlasem umístila Cindy Husárová ze třídy 4. B, druhé místo si svou písničkou vyzpívala Eliška Švachová ze třídy 5. C a titul Karaoke showmanů svým show vystoupením získalo duo LuLu, sourozenci Lucka a Lukáš Manovi z 5. A.
            Naše poděkování patří především perfektnímu zvukaři Milanu Švrčinovi, zaměstnancům kulturního domu Klobučan a všem, kteří se na programu a jeho organizaci podíleli. Těšíme se na další podobně vydařené akce.

Mgr. Magda Rozmánková

Výsledek obrázku pro youtube  Výsledek obrázku pro clipart fotoaparát

• Aktuální informace

• Přípravná třída pro školní rok 2024/2025