• Knihovnické lekce 2. a 3. tříd

• 10.10.2019 20:07
      • I v letošním školním roce knihovnice paní Jařabová pro děti druhých a třetích tříd připravila knihovnické lekce.
      •  V příjemném prostředí městké knihovny děti seznámila s novinkami v literatuře pro děti. Doporučila vhodný výběr knih v oblasti dobrodružné literatury, přírodovědné, z kosmu, pohádky i knihy s básněmi a říkadly. Děti, které ještě knihovnu pravidelně  nenavštěvují, dostaly přihlášky, aby měly také možnost si půjčovat a vybírat z velkého množství knižek a časopisů. K dispozici mají  také internet, kde si mohou vyhledávat zajímavosti, autory nebo tvořit prezentace do vyučování. Práce s knihou je v dnešní elektronicé době velmi důležitá, rozvíjí slovní zásobu, vyjadřování, upevňuje čtení a v neposlední řadě i gramatické znalosti.

Proto paní Jařabové děkujeme a těšíme se na další spolupráci.