• Halloweenská party

• 31.10.2017 16:35
      • Dnes se konala na naší škole Halloweenská party. Žáci 8.C připravili pro naše třeťáky zábavný program plný her a soutěží.
      • Přestože Halloween není typicky českým svátkem, slaví se převážně v anglicky mluvících zemích, jeho obliba rok od roku stoupá.  I my jsme se snažili přiblížit dětem ze třetí třídy, které právě začínají s výukou anglického jazyka, význam tohoto svátku. Děti se dověděli z krátkého videa, co to vlastně Halloween je a také plnili spoustu nejrůznějších zábavných úkolů. Mohli ochutnat speciální halloweenské pokrmy, uplést si náramek, někteří si nechali namalovat na tvář halloweenské motivy a také museli prokázat svou fyzickou zdatnost.

Celková atmosféra byla zdůrazněna strašidelnými maskami a kostýmy jak starších žáků, tak i dětí z třetích tříd. Zábavné a poučné dopoledne si děti užily a odnesly si spoustu zážitků i nějakou sladkou odměnu za splněné úkoly. Velký dík našim šikovným osmákům, kteří projevili nevšední organizační schopnosti a kreativitu.

• Počet návštěv: 531980