• Oběd s třídním učitelem

• 21.10.2019 00:09
      • Smažený kuřecí řízek s bramborovou kaší nebo hranolky, to jsou obvykle jedny z nejoblíbenějších pokrmů žáků ve školních jídelnách.
      • K tomu masový vývar s těstovinou a sladká tečka na závěr v podobě zmrzlinového poháru se šlehačkou. Tak to byl slavnostní oběd s třídním učitelem, na který se všichni těšili. Minulý rok jsme měli s touto akcí premiéru. Stoly slavnostně prostřela děvčata z deváté třídy s paní učitelkou Olšarovou a paní školnicí Naňákovou. S výzdobou pomáhaly také vychovatelky školní družiny. Ke slavnostní tabuli usedali postupně žáci od nejnižších ročníků spolu se svými třídními učiteli. Školní jídelnu mohli využít jenom sami pro sebe, stolovali v klidu a přitom jen potichoučku klábosili. Všem se na slavnostním obědě moc líbilo.
        Jsme rádi, že díky dětem samotným z původně jednorázové akce u nás vznikla tradice slavnostních obědů s třídním učitelem.