• Předvánoční posezení s bývalými zaměstnanci školy

• 11.12.2019 20:49
      • Vánoce a doba adventní jsou časem zastavení a zklidnění, časem, kdy se setkáváme se svými nejbližšími – rodinou, přáteli, kolegy.
      • Základní škola ve Valašských Kloboukách pořádá již každoročně v tomto období předvánoční posezení pro své bývalé zaměstnance jako malé poděkování za jejich celoživotní náročnou práci ve školství.

Ve svátečně vyzdobené školní jídelně se i letos sešli téměř všichni – naše bývalé paní učitelky a učitelé, paní kuchařky a uklízečky a nechyběli ani další správní zaměstnanci. Však se také mnozí z nich navzájem setkávají pouze jedenkrát do roka, a proto si příležitost popovídat si spolu a zjistit, co je ve škole nového, nenechají ujít. Kromě bohatého občerstvení a drobných dárků, které vyrobili žáci, byl pro naše bývalé kolegyně a kolegy připraven také kulturní program. Vánoční atmosféru tentokrát navodilo vystoupení školního pěveckého sboru pod vedením paní učitelky Rozmánkové a divadelní představení dětí z dramatického kroužku, které s nimi nacvičila paní vychovatelka Lucie Šimoníková. Se zájmen si naši hosté prohlédli nově zrekonstruované prostory školy a zavzpomínali přitom na staré časy.

Celé odpoledne probíhalo v příjemné a přátelské atmosféře. Rozloučili jsme se s přáním pěkných vánočních svátků, pevného zdraví – a za rok se na Vás, milí kolegové, opět u nás ve škole těšíme.