• Školní kolo zeměpisné olympiády 2021

• 31.01.2021 22:03
      • Zeměpisná olympiáda 2021 - zpráva první
      •           Ve dnech 27. a 28. ledna 2021 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády. Testy tentokráte řešili žáci on-line formou prostřednictvím systému Edupage, případné dotazy a nesrovnalosti byly vyřízeny přes portál meet.jit.si.

Jako každý rok, i letos se soutěž skládala z práce s atlasem a bez atlasu. Není v našich silách stoprocentně ověřit poctivost žáků při řešení, z některých odpovědí bylo sice zřejmé užití nedovolených metod, ale byly to výjimečné případy a pevně věřím, že většina pracovala pouze podle svých možností a schopností a vítězové budou schopni vzorně reprezentovat naši školu v okresním kole 19. února 2021.

A tady je přehled vítězů jednotlivých kategorií:

ktg. A 6. ročník: 1. Cyprichová Ema 6.A

2. Tomeček Dominik 6.B

3. Vaculíková Nela 6.C

ktg. B 7. ročník: 1. Marek Jakub 7.A

2. Surovec David 7.A

3. Šimšálek Radek 7.A

ktg. C 8.a 9. ročník: 1. Strnad Martin 8.B

2. Kostková Veronika 9.B

3. Martinek Daniel 9.A

Kompletní výsledky budou opět u kabinetu zeměpisu, ale kdy, to vám neřeknu, takže zatím se můžete informovat u vašeho vyučujícího zeměpisu.

Všem soutěžícím děkujeme za ochotu zúčastnit se a vítězům přejeme hodně úspěchů v dalším kole.