• Vyhráli jsme soutěž "Naše škole je COOL"

• 06.12.2017 14:54
      • Soutěžní video naší školy se umístilo na 1. místě, poraženo bylo všech 36 soupeřů. Škola výhrou získala interaktivní tabuli v hodnotě 90 000 Kč.
      • Soutěžní video naší školy se umístilo na prvním místě v soutěži Naše škola je COOL. Zadáním bylo natočit video, které by prezentovalo naši školu odlehčeným a moderním dojmem. V hlasování veřejnosti naše škola získala přes 1700 hlasů a zajistila si tak první místo. Soutěže se účastnilo 36 škol.

Cenou pro naši školu bude moderní interaktivní tabule v celkové hodnotě 90 000 Kč, která přispěje k další modernizaci naší školy.

Chceme tímto poděkovat všem příznivcům, kteří pro naše video hlasovali, či se jinak podíleli na tomto úspěchu. Velmi si vaší pomoci vážíme.

Video lze shlédnout zde:

Mgr. Robin Mana