• Kouzlo mluveného slova

• 21.05.2021 07:09
      • „Vzdal bych se potěšení z mluvení, kdyby mi nebylo líto, že zbavím ostatní potěšení mě poslouchat.“ — Oscar Wilde
      • Ve druhém květnovém týdnu se na naší škole uskutečnil již 4. ročník soutěže Kouzlo mluveného slova. Letos to byl ročník jiný, vyjimečný tím, že jsme se setkali pouze online formou. Všechna témata se nesla v duchu doby, kterou žijeme. Děti mluvily např. o tom, co by dělaly, kdyby měly covid 19, jak se chránily, kdo byl jejich největší společník v době karantény, co se naučily při distanční výuce, co jim lezlo na nervy, co jim nejvíce chybělo,……..

Soutěž proběhla ve dvou kategoriích. První pro žáky ze 2.-3. tříd  a druhá pro žáky ze 4.-5. tříd. Děti z první kategorie si tento způsob komunikace vyzkoušely poprvé a věřím, že příští rok podají ještě lepší výsledky. Soutěžící ze druhé kategorie prokázali dobrou informovanost tohoto tématu, zjevně se o tuto problematiku zajímají.

Všem soutěžícím děkuji za odvahu a přípravu na soutěž, porotě za podporu a čas, který si na soutěž udělala. Těšíme se na další ročník!

Akci finančně podpořilo město Valašské Klobouky. Děkujeme!

A jak to celé dopadlo?

Výsledky 1. kategorie: