• Dějepisná soutěž 8. ročníku

• 08.12.2017 14:02
      • Dne 7. 12. 2017 se žáci 8. ročníku sešli v multimediální pracovně, kde poměřili své síly ve znalostech české historie.
      • Dějepisné soutěže s hlasovacím zařízením se těší velké oblibě. I osmáci si  chtěli zasoutěžit stejně jako jejich mladší kolegové, a tak jsme i pro ně letos připravili Dějepisnou soutěž. Otázky v soutěži mapovaly českou historii, správné odpovědi žáci vybírali ze 4  možností a odesílali pomocí hlasovacího zařízení, které poskytovalo okamžitou zpětnou vazbu, jak si který žák stojí.

A kdo v soutěži vyhrál?

Na prvním místě se umístil Viktor De Gano z 8. A, za ním na druhém místě Jiří Cmajdálka rovněž z 8. A, na třetím místě stanul Jiří Jurčaga z 8. B a čestné čtvrté místo  obsadila Natálie Mudráková z 8. A.

První 3 umístění si ze soutěže odnesli knižní odměnu, ti, co nevyhráli, alespoň sladkou odměnu (za tu děkujeme Spolku rodičů při naší ZŠ). Svůj bodový zisk si každý mohl prohlédnout na závěrečné tabulce. Doufejme, že tato soutěž motivuje žáky k dalšímu studiu historie.

• Počet návštěv: 531985