• Koloběžky zpestřily hodinu TV

• 13.10.2021 11:54
      • V rámci projektu SOU Valašské Klobouky "Tělák nás baví" se žáci 8. ročníku zúčastnili ukázkové hodiny tělesné výchovy s využitím koloběžek.
      • V úterá 12. října proběhla v areálu SOU Valašské Klobouky ukázková hodina tělesné výchovy s využitím koloběžek. Zkušený lektor z české firmy Kostka, seznámil naše žáky s koloběžkami pro dospělé, se základy jízdy a zdravotními výhodami koloběhu.

Žáci 8. ročníku se po krátké bezpečnostní instruktáži mohli sami přesvědčit, že jízda na koloběžce může být vítaným zpestřením hodin tělesné výchovy nebo sportovních her.

Doufáme, že v rámci další spolupráce na tomto projektu s SOU se nám podaří postupně rozšiřovat povědomí o tomto sportu i mezi další naše žáky i veřejnost.