• Co je to?

• 19.12.2017 14:49
      • Strategická hra, ve které hrají proti sobě dva hráči. Hrají na čtverečkovém papíru a střídavě zapisují  křížky a kolečka a vyhrává ten, který vytvoří jako první řadu symbolů.
      • Složitá otázka.

Ano, hádáte správně. Jsou to piškvorky. Hra, kterou umí hrát snad každý.

Tak proč neuspořádat turnaj?

A stalo se. Došlo k velkému klání mezi 6. A a 6. C. Vybraní žáci z obou tříd spolu změřili své síly. Každý borec sehrál 15 partií. To byla teda věc! Křížky a kolečka létaly na hracích polích a probíhaly opravdu strategické bitvy.

Třída 6. A se nakonec musela sklonit před 6. C, ale už přemýšlí nad odvetou. No uvidíme.

Nejlepší bojovníci:

6.C                                                                                                       6.A

Jurčaga Martin                                                                                Martinek Daniel

Vašková Martina                                                                            Maniš Jakub

Juřenčák Petr                                                                                  Vaško Michal

FOTO ZDE