• Hodina angličtiny s rodilým mluvčím

• 10.03.2022 07:52
      • Žáci 4.-9. ročníků měli v tomto týdnu možnost konverzovat v hodině angličtiny s Niko Hudeckem, rodilým mluvčím, mladým Američanem s českými kořeny, který právě pobývá v České republice v rámci dobrovonického pobytu.
      • Niko přijal pozvání p. uč. Šarounové a navštívil naši školu. Jelikož studoval divadlo, hudbu a předškolní výchovu, byla pro něj hodina s našimi žáky zábava. Napříkad s  žáky 4. ročníku si zahrál hru na novináře a hosta, kdy děti měly pro Nika nachystanou spoustu zvědavých otázek, Niko odpovídal a děti si zaznamenaly odpovědi. Na závěr si Niko pro děti přichystal anglickou písničku a hru. Děti si tuto neobyčejnou hodinu angličtiny užily a my děkujeme Nikovi za návštěvu.