• Anglické divadlo

• 21.12.2017 16:13
      • Že se angličtina dá zvládat hravě, se dnes přesvědčili žáci 4.-9. ročníku
      • na anglickém divadle v Kulturním domě Klobučan. Mladší žáčci  viděli veselou anglicko-českou pohádku Puss in Boots s písničkami o netradičním dědictví v podobě kocoura, který chce, aby mu jeho pán dal ušít boty, a on ho potom za odměnu  přivede k bohatství a k lásce krásné princezny.

Starší žáci 7.-9. ročníku shlédli představeni Peter Black 3, které je volným pokračováním představení Peter Black a Peter Black 2 „A new beginning“, které měli možnost vidět v minulých letech. Trilogie se tématicky zabývá „vrtkavostí života“, situacemi spojenými s hledáním vhodného zaměstnaní a v třetím pokračovaní je hlavní hrdina vystaven další zkoušce.

Zde se už museli žáci trochu více soustředit, aby plynulé angličtině porozuměli, naštěstí bylo v pravidelných intervalech zařazeno české shrnutí, aby nikomu neušel ani kousek děje.

• Počet návštěv: 531933