• Vánoční cukroví

• 21.12.2017 21:55
      • Soutěžit se dá téměř v čemkoliv. Ale v období adventu a příprav na vánoční svátky se soutěž o nejlepší vánoční cukroví přímo nabízí. A tak jsme vyzvali žáky a zaměstnance školy, aby přihlásili svoje nejlepší výtvory z vánoční cukrářské domácí dílny a poměřili se s ostatními.
      • Tři dny před Štědrým dnem se ve cvičné kuchyni skvělo na stolech 22 soutěžních krabiček napěchovaných tím nejlepším, co děti a maminky umí upéct. Komise měla velmi těžký úkol ochutnat všech 22 vzorků a kromě chuti ohodnotit také vzhled a originalitu.

Kdo vyhrál? Všichni. Všichni, kteří si užívají předvánoční sváteční čas přípravami na sváteční večer a pečou cukroví.

Jak se to povedlo těm, kteří navíc měli odvahu poslat svoje cukroví a tajené recepty do soutěže, můžete posoudit ve fotogalerii.