• Soutěž o nejlepší vánoční cukroví

• 08.01.2018 07:19
      • Vánoce jsou již několik týdnů minulostí, ale ve většině domácností ještě večer svítí barevný vánoční stromeček a na stole jsou poslední kousky svátečního cukroví. Pojďme se podívat, jak dopadla soutěž o nejlepší vánoční cukroví v naší škole.
      • Do soutěže se přihlásilo celkem 22 šikovných cukrářů a pekařů. K vidění a hlavně ochutnávání byly jak klasické linecké kolečka a pracny, tak orignální recepty a suroviny.

Pro porotu to byl věru nelehký úkol. Ale nakonec nejvíc hlasů získaly výtvory Kristýny Kuželové, která brala třetí místo na bedně, pomyslné stříbro vybojoval Viktor Drga a úplně nejvíc chutnalo americké vánoční cukroví Tomáše Obadala.

Ceny pro všechny zúčastněné zakoupilo Rodičovské sdružení a na slavnostním předání v ředitelně školy si je přebrali všichni účastníci soutěže.

Děkujeme za účast, gratulujeme vítězům a těšíme se na další ročník 2018 !