• Cesta do středověku II - epilog

• 09.01.2018 18:02
      • Mnozí jistě zaznamenali, že se koncem listopadu konala další Cesta do středověku.
      • Pořadatelem byla opět 7. A, cílovou skupinou 4. D. Stanoviště zůstala stejná jako minule, na čtvrťáky čekal Mojmír, Cyril s Metodějem, Svatopluk, archeologické nálezy i opakování, přepisy hlaholicí a prohlídka polozemnice, nechyběly ani souboje. Málokterý žák v průběhu měsíce prosince strávil nad přípravou do dějepisu tolik času jako Petr Fusek. O této akci natočil za pomoci Martina Dynky krátké video. Spíše než o dokument o akci se jedná  o pohled do světa náctiletých. Začínající filmař použil velmi jednoduché natáčecí zařízení, proto omluvte nízkou kvalitu záznamu. Vše sám upravil a opatřil efekty. Snaha se cení.

Jak se mu to povedlo, uvidíte ZDE.

UPOZORNĚNÍ: Použíté audio může být chráněno autorskými právy  Video Vyrobil Petr Fusek (Pecánek)

Více fotomateriálu najdete také ZDE.

Akci  podpořil Spolek rodičů při ZŠ Valašské Klobouky, zajistil sladkou odměnu pro udatné čtvrťáky:-)

• Počet návštěv: 531925