• Nový ročník Antifetfestu je zde!

• 02.02.2023 08:38
      • Celorepubliková soutěž ve tvorbě amatérských filmových snímků s námětem rizikového chování je zpět.

• Již několik let se žáci z druhého stupně naší školy zabývají díky této soutěži problematikou šikany, drogové závislostí, kriminalitou, rasismem, záškoláctvím, gamblingem, domácím násilím atd. Vznikají i velice podařené snímky, které pravidelně reperezentují naši školu na finálové přehlídce.

Pokud byste chtěli zkusit zabojovat o pěkný zážitek ve formě dvoudenní účasti na celostátním finále Antifetfestu, máte možnost se do této soutěže přihlásit. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na školního koordinátora pana učitele Dohnal.

Propozice:

-Soutěžní snímky budou spolu s přihláškou přijímány do 3. dubna 2023 na místně příslušném úřadě obcí a
        měst.
        Technické parametry filmového snímku:
        - Délka snímku je nejvýše 10 minut (delší snímky budou vyřazeny).
        - Na začátku a na konci snímku musí být 3 vteřiny černého plátna („black screen“).
        - Ve snímku se musí objevit: Tento film byl natočen pro Antifetfest. www.antifetfest.cz (Způsob a místo
        zařazení zvolí autoři).
        - Je-li snímek natočen v jiném než českém jazyce, je nutné opatřit jej českými titulky.
        - Obrazový formát: 16:9 (preferované rozlišení: 720p a 1080p).
        - Kodek: H.264, MPEG-4, AVC (ne Apple ProRes).
        - Kontejner: .mp4, .mov.
        - Audio: AC3 (stereo 2.0).
        - Bitrate max. 20 Mbps.

Vítězný snímek z loňského kola zde.

Těšíme se na vaše zajímavé náměty a přejeme vám hodně štěstí v soutěži.