• 10. školní ples

• 27.04.2023 15:00
      • Večer plný tance a skvělé zabavy je za námi.
      • Období plánování a příprav vyvrcholilo i letos pátečním večerem v KD Klobučan, kde se konal v pořadí

10. školní ples, již tradičně za hudebního doprovodu brněnské kapely Eremy.

Tradiční bylo také zahájení plesu slavnostní polonézou, kterou jsme s žáky 9. ročníků nacvičili během tanečních kurzů, letos za hudebního doprovodu skladby Antonína Dvořáka-Polonéza Es-dur.

Příjemnou zábavu celého večera doplnil od půlnoci DJ Řepa, který nás udržel v dobré náladě až do konce.

Děkujeme všem, kteří se na této společenské akci podíleli, vše připravili a starali se o hladký chod večera. Mnoho lidí opět neváhalo obětovat svůj volný čas a energii. Myslím, že také díky nim jsme mohli prožít krásný a nezapomenutelný večer.

Velké poděkování patří rovněž všem našich sponzorům, za jejichž přispění jsme mohli i tentokrát zorganizovat bohatou tombolu. Její výtěžek umožňuje  konání mnoha zajímavých akcí, které celoročně pořádáme pro žáky naší školy.

FOTOALBUM 1

FOTOALBUM 2