• Zeměpisná olympiáda

• 01.02.2018 11:53
      • Již tradičně proběhlo 30. 1. 2018  ve školní jídelně
      • školní kolo zeměpisné olympiády. Účastní se jí vybraní žáci 6. - 9. ročníku ve třech kategoriích: A - 6. ročník, B - 7. ročník a C - 8. a 9. ročník. Vítězové jednotlivých kategorií se 27. 2. 2018 zúčastní okresního kola ve Zlíně. A i když může vyhrát jen jeden, umístění na prvních místech bývá velmi těsné. A kdo se letos popral s úkoly s atlasem i bez nejlépe?

ktg A: 1. Petr Sáblík (6.C), 2. Martina Sáblíková (6.C), 3. David Bělaška (6.A)

ktg B: 1. Zdeněk Vaňatka (7.A), Martin Dohnal (7.A), Štěpán Marcaník (7.B)

ktg C: 1. Jiří Cmajdálka (8.A), Viktor De Gano (8.A), Monika Martinková (9.C)

Kompletní výsledkové listiny jsou vyvěšeny u kabinetu zeměpisu ve 2. patře. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci tříd a vítězům přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech.