• Recitační soutěž 5. tříd

• 13.02.2018 14:15
      • Jako každý rok i v letošním školním roce proběhla recitační soutěž 5. ročníku.
      • Soutěže se zúčastnilo celkem 16 recitátorů a recitátorek ze tříd 5.A ,5.B a 5.C.
        Žáci si připravili většinou básně veselé a humorné.Slyšeli jsme básně od našich známých autorů jako je Jiří žáček, Michal Černík nebo Miloš Kratochvíl. Pororota složená z třídních učitelů 5. tříd udělila dvě Ceny poroty za pěkný přednes Elišce Švachové ze třídy 5.C a Petru Manovi ze třídy 5.A.
        Na bronzovém třetím místě se umístil Jan Martinek z 5.A s básní Já a moje žížaly, druhé místo obsadil Jakub Vaculín z 5. B s básní Týden.  Vítězkou letošní recitační soutěže se stala Julie Dohnalová z 5.C, která bravurně přednesla báseň Myška a makovice. Julča bude naši školu reprezentovat v dalším okrskovém kole soutěže v ZŠ Slavičín. Tak Julinko, držíme palce !