• Halový víceboj rozhýbal více než šedesát dětí + VIDEO

• 14.03.2018 09:53
      • Halový víceboj je kolektivní sportovní soutěž, která kombinuje pět atletických a silových disciplín a je určena smíšeným šestičlenným družstvům tříd 5. – 8. ročníku.
      • Tak by se ve stručnosti dala charakterizovat sportovní akce, která se uskutečnila v pátek 9. března 2017 na naší škole.

Dvouhodinové sportovní klání 10 týmů bylo vyrovnané a napínavé až do samotného konce a o vítězích rozhodoval každý sed-leh, přeskok přes švihadlo nebo centimetr v trojskoku. Absolutní prvenství si v letošním ročníku odnesla třída 8. A ve složení Anita Kaššová, Hana Bělašková, Karin Vaculíková, Tomáš Štvrtecký, Viktor De Gano a David Matoška. V mladší kategorii získala putovní pohár třída 6. C. (Sára Ambrůzová, Martina Vašková, Zuzana Polášková, Vít Čada, Adam Hlavička a Tomáš Juřica).

Soutěžilo se zároveň i v kategorii jednotlivců. Nejlepšími výkony se blýskli Radek Ovesný (kategorie starších žáků), Karin Vaculíková (kategorie starších žákyň), Zuzana Polášková (mladší žákyně) a Vít Čada (mladší žáci).

Týmové soutěže jsou na naší škole vždy zárukou kvalitních sportovních výkonů. Navíc pověstný týmový duch dokáže do fyzicky náročné sportovní soutěže zapojit i sváteční sportovce. Největší satisfakcí však bylo opět vidět děti skákat před školou přes švihadlo.

Video: YOUTUBE

Kompletní výsledky ke stažení zde:ZS_petiboj_chlapci2018.pdfZS_petiboj_divky2018.pdfZS_petiboj2018_druzstva.pdf

• Počet návštěv: 531907