• Okrskové kolo recitace ve Slavičíně

• 19.03.2018 13:33
      • Ve středu 14. 3. 2018 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže 1. a 2. stupně ve Slavičíně a naši žáci si vedli výborně!
      • Ve středu 14. 3. 2018 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže 1. a 2. stupně, jejímž pořadatelem byly školy ve Slavičíně (ZŠ Malé Pole a Gymnázium Jana Pivečky). Soutěže se zúčastnili vítězové školních kol z 8 okolních škol v celkovém počtu téměř 70 soutěžících. Konkurence byla tedy veliká. Slyšeli jsme básně současných nejznámějších českých básníků Žáčka, Šiktance, J. Havla, ale i cizí zástupce L. J. Kerna, S. Silversteina a další.
        V kategorii 2. a 3. tříd jsme získali úspěch v podobě 3. místa Agátky Repové (2. C) s básní Ledňáček a ocenění za délku recitované báně pro Dominika Tomečka (3. B) s básní Začarovaný les. V kategorii 4. a 5. tříd se blýskla Julie Dohnalová (5. C) 2. místem s básní Myška a makovice od Jana Hostáně.
        V kategorii 6. a 7. tříd si 2. místo vybojoval Marek Polách (6. C) s básní Zanzibar jak vyšitýV kategorii 8. a 9. tříd jednoznačně oslnila porotu Tereza Šenkeříková z 9. C s básní O náplni do propisovačky a získala suverénní 1. místo. Vítězové na 1. a 2. místech budou naši školu reprezentovat v okresním kole recitační soutěže, které se uskuteční 26. března 2018 v Napajedlích a my jim přejeme, aby získali i další úspěchy. Všem soutěžícím děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

Mgr. Ingrid Olšarová, Mgr. Radka Dohnalová

Výsledek obrázku pro clipart camera

• Počet návštěv: 531928