• Miss vajíčko

• 26.03.2018 01:11
      • Už několik dní před velikonočními prázdninami se naší školou nesla velikonoční nálada. V projektovém dni byla vyhlášena soutěž „o nejpěknější velikonoční vajíčko“. Žlutá, oranžová, červená, zelená a další a další barvy se rozzářily na naší velikonoční výstavce.
      • Žáci v rámci výtvarných a pracovních činností vytvářeli nejrůznějšími technikami, např. sypání a lepení krupice, pohanky, barevného zdobení, lepení vlny, háčkování, malování barvou, vyškrabování, zajímavé a neobvyklé kraslice. Někteří žáci se snažili vyrobit zajímavé kraslice doma s rodiči. Všem se vajíčka moc povedla, a proto, když měly paní učitelky vybrat ty nejhezčí, tak to bylo pro ně moc těžké rozhodování. Jak to dopadlo? Oceněni byli všichni. Odměnou jim byla zdravá picca, kterou upekly paní kuchařky a naservírovali ji dětem přímo až pod nos:-) Ty nejoriginálnější kraslice byly navíc odměněni sladkou dobrůtkou. Moc všem děkujeme za účast!

• Počet návštěv: 531920