• Zvuk v obrazech

• 04.04.2018 14:55
      • Žáci a žákyně 9. A si připravili pokusy se zvukem pro žáky 4. A a 4. D
      • Na druhém stupni vznikl zajímavý mezipředmětový projekt Zvuk v obrazech. V hodinách fyziky a výtvarné výchovy si deváťáci připravili několik pokusů se zvukem, každý pokus doplnili prezentací a výkladem. Jejich výkony byly velmi zdařilé, proto se zorganizovalo jejich předvedení také žákům 4. A a 4. D, kde toto vhodně doplnilo výuku přrodovědy. Čtvrťáci vše poslouchali s napětím, některé pokusy si i vyzkoušeli a minimálně  jeden jistě provedou doma. A kdyby náhodou zapomněli, jak se to dělá,od příštího týdne uvidí obrazové zpracování těchto pokusů na nástěnce u učebny fyziky.

Děkuji všem zapojeným deváťákům za jejich nasazení a profesionální přístup, z některých se jistě časem stanou učitelé. Velké díky patří také paní učitelce Lence Tomaštíkové, která celou akci odborně vedla.

• Počet návštěv: 531921