• Výlet 1.B a 1.C na ranči ve Všemině

• 25.05.2018 13:18
      • Ráno jsme za slunného počasí a veselou náladou vyjeli na výlet.
      • Za hodinu jsme byli na místě. Přivítal nás šerif Kuba se svou ženou. Provedli  kójemi pro koníky i poníky, kde jsou ustájeni. Ukázali ohrady k pastvě, tzv. kolotoč pro koně,když mají nadbytek energie, výcvikový pentagon atd.

Po svačině jsme hledali poklad. Ale protože nás pronásledovala Šílená Rose na koni, báli jsme se jít hlouběji do lesa. Poklad jsme nenašli, snad příště, ale zato jsme nasbírali spoustu šišek, ze kterých jsme sestavili název naší školy na Pamětní louce.

Vrcholem návštěvy byla projížďka na ponících. Všichni jízdu zvládli bravurně ! Po projížďce nám vyhládlo. Dostali jsme od šerifa výborný oběd i pití. Po obědě jsme si odpočinuli a vrhli se na další část programu.

Ke správnému výletu patří i nakupování. Děti si mohly v indiánských stáncích nakoupit upomínkové předměty na tento den.

Výlet se nám vydařil a těšíme se na příští rok.