•  „Na kole dětem“ aneb podpořili jsme dobrou věc
      • „Na kole dětem“ aneb podpořili jsme dobrou věc

• 06.06.2018 21:45
      • 1. červen - Mezinárodní den dětí se dá oslavit různě. Dvacet dětí z naší školy se rozhodlo aktivně přispět na dobrou věc.

• Sportovní projekt na podporu onkologicky nemocných dětí „Na kole dětem“ napsal svou další kapitolu na Valašsku dne 1. června 2018 speciálním školním kritériem. Peloton vedený charismatickým Josefem Zimovčákem a doprovázený řadou známých osobností (např. předními českými chirurgy Prof. Janem Pirkem a Prof. Pavlem Pafkem) zahájil další charitativní kritérium přímo před naší základní školou. Zde se k nim připojilo dvacet našich žáků, aby svou účastí připomněli problematiku dětí, které každoročně onemocní rakovinotvornými nádory.

Cyklojízda s pelotonem k ZŠ Vlachovice, která byla pouhou epizodou v celorepublikovém projektu se všem účastníkům líbila natolik, že se příští rok naše řady určitě rozrostou.

Děkujeme všem, kteří finančně přispěli do veřejné sbírky na podporu onkologicky postižených dětí.

Článek z oficiálního webu projektu a fotogalerie zde: