• Dojmy z výletu 6.B a 6.C

• 12.06.2018 09:03
      • Ráno 8. 6. 2018 za slunného počasí vyrazily 6.B a 6.C na výlet do Zlína.
      • Naše první kroky směřovaly na Baťův mrakodrap. Ten nechal postavit Jan Antonín Baťa ve Zlíně v letech 1936 – 1938 jako sídlo ředitelství obuvnické firmy Baťa. Mrakodrap má 17 pater a vyjeli jsme až nahoru původním výtahem, ve kterém byla kancelář. To byl pro nás všechny velký zážitek. Měli jsme velmi příjemnou průvodkyni, která nám toho o tehdejší době hodně řekla.

Poté jsme šli pěšky do budovy Laser game. Děti se rozdělily do skupin, oblékly si svítící vesty a hledaly se ve velkém bludišti, kde byla tma, aby mohly „sestřelit“ co nejvíc soupeřů. Velmi je to bavilo a hrály by si nejraději až do večera.

Měly ale také zájem o nákupy ve Zlíně v obchodním centru, takže návštěvu Zlatého jablka jsme nemohli vynechat.

Domů se děti vydaly spokojené, s úsměvem na tváři a se slovy, že lepší výlet zatím nezažily.