• Přednáška Nebezpečné drogy

• 27.06.2018 21:38
      • Roman Povala - narkoman, který si píchal 7 let heroin a nyní je 21 let "čistý". Nepije, nekouří, nebere drogy. Člověk, který si se svým životem dokázal udělat pořádek.
      • Přednášky o drogách se zúčastnily třídy 8. a 9. ročníku. Přečtěte si, jak přednáška "zasáhla" žáky třídy 8. C.

Přednáška se mi velmi líbila. Dlouho jsem tak dobrou přednášku neslyšela. Líbilo se mi, že tam měl nachystané příběhy, které opravdu zažil. (Helena Floriánová)

Myslím si, že tato přednáška byla pro mě i mé spolužáky velmi poučná a zajímavá. Navíc byl pán na to, jakým peklem si v životě prošel, milý, usměvavý, zábavný a především otevřený nám všem, i přes to, že nás všechny viděl poprvé v životě. Opravdu jsem si odnesla hodně nejen o drogách, ale především o tom, že není nemožné zvládat každodenní shon a stres v klidu. (Eliška Kupčíková)

Výborné! Moc se mi to líbilo. Mnoho jsem si zapamatoval. Perfektní. Bylo to velmi zajímavé a poučné. Uvědomil jsem si, co obnáší brát drogy. (Štěpán Mikulčík)

Moc se mi to líbilo. Brala bych, kdyby takových přednášek bylo víc. Dovolím si i říct, že nám dala tato přednáška víc než všechny přednášky, co jsem tady za 8 let zažila. Zasmála jsem se, ale i poučila. Nechci jen chválit, ale musím, protože to bylo fakt super. (Zuzana Straňáková)