• Dětský olympijský běh aneb "Když nemůžeš, přidej!"

• 21.06.2018 22:49
      • Mezinárodní olympijský den jsme na naší škole oslavili příkladně - pohybem!
      • V rámci výročí založení Mezinárodního olympijského výboru se již několik let koná po celé České republice největší běžecká událost roku - Olympijský běh. Mimo oficiální běžecké závody, kterých se ve středu 20. června zúčastnilo přes sedmdesát tisíc běžců, podporuje Český olympijský výbor i školní olympijské běhy, které měly letos premiéru i na naší škole. Do štafetového závodu na jeden okruh atletického oválu se postupně zapojilo přes 300 dětí od mateřské školky až po čtvrté ročníky. Sportovní úrovní a nasazením si naše školní závody s ničím nezadaly se seriózní atletickou soutěží, ale vítězem se stal nakonec každý, kdo našel odvahu se postavit na starovní čáru a převzal od svého spolužáka štafetový kolík.

Díky štědrosti organizátorů a sponzorů akce jsme mohli všechny děti odměnit pamětní medilí, účastnickým listem, tužkami a sladkou Corny tyčinkou.

Všichni účastníci tohoto nádherného sportovního dopoledne zcela jistě netrpělivě vyhlíží další ročník školního olympijského běhu.

fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/YuLp7qZaa9q8Jc616