• Poslední sportovní akci roku byl fotbalový turnaj ve Valašské Polance

• 27.06.2018 18:56
      • Bohatý sportovní program letošního školního sportovního roku napsal poslední kapitolu ve sportovním areálu ZŠ Valašská Polanka.
      • Již tradičně se zde ve středu 27. června odehrál fotbalový turnaj škol o "Pohár ředitelky školy".  Turnaj čtyř škol (ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Horní Lideč, ZŠ Francova Lhota a ZŠ Valašské KLobuky) byl letos z technických důvodů přeložen z fotbalového hřiště na hřiště z umělým povrchem. O vítězech a poražených  proto rozhodovalo každé zaváhání a nepozornost. Těch se náš tým dopustil pouze v prvním zápase s hostující školou z Valašské Polanky. V dalších zápasech jsme se již z chyb poučili a soupeře prakticky nepustili k zakončení. Po třech zápasech jsme si proto nakonec zaslouženě odvezli pohár za celkové 2. místo.

Pozitivem je, že náš tým, který obhajoval loňské vítězství, byl poskládán především z žáků nižších ročníků. Proto doufáme, že příští rok dovezeme na naši školu k letošnímu poháru ještě jeho většího brášku.

Reprezentovali: M. Dohnal, D. Ohera, L. Pešout, D. Poliak, A. Krayem, M. Poliak, R. Ovesný, P. Vlček, Š. Marcaník, V. De Gano