• Upozornění k objednávání dopoledních svačin

• 16.09.2018 22:12
      • V letošním školním  roce jsme začali nabízet pro děti dopolední svačiny. Ti co chodili na svačiny v červnu, mají automaticky povoleno ve stravovacím programu objednávat svačiny i na další měsíce. Kdo bude mít nově zájem o svačiny, stačí se domluvit osobně nebo telefonicky v kanceláři školní jídelny.
        Objednání a rušení svačin je na den dopředu do 14 hodin. V případě nemoci lze svačinu odhlásit telefonicky, osobně, emailem do 8 hodin ráno téhož dne. Na pondělí musíte objednat svačinu již v pátek do 14 hodin!
      • Musíte mít dostatečný kredit současně na obědy a na svačiny, alespoň 900 Kč. Platí to hlavně v případě, kdo má nastaveno inkaso. Při stahování inkasa si stravovací účet automaticky započítá všechny stravovací dny, tak jako je to u obědů. V případě nemoci nebo méně nahlášených svačin bude automaticky stravné na další měsíc poníženo. Nezapomeňte na dostatečný limit v bance, alespoň 900 Kč, jinak inkaso nebude strženo.