• "Nenech to být" - nezavírej oči před šikanou

• 20.09.2018 07:03
      • "Nenech to být" je unikátní webová a mobilní aplikace, která žákům umožňuje se anonymně svěřit se šikanou či jinými problémy ve škole.
      • Naše škola se letos zapojila do unikátního projektu ”Nenech to být”, který funguje jako anonymní online schránka důvěry mezi našimi žáky, jejich rodiči a pedagogickými pracovníky naší školy.

Jedná se o webovou platformu a mobilní aplikaci, bojující zejména proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách.                 S podporou MŠMT a odborníků přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů často už v jejich zárodku.

Děti i rodiče mohou kromě webové stránky www.nntb.cz odesílat nahlášení i z přidružené mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na Google Play či App store.

Letáček o projektu ke stažení zde: Letacek_2.pdf