• Pokyny před adaptačním pobytem 6. ročníku

• 21.09.2018 08:51
      • Již několik let se třídní kolektivy 6. ročníku pravidelně účastní několikadenního adaptačního pobytového kurzu. Jde o akci, kde by se měl třídní kolektiv naučit správně spolupracovat respektive řešit problémy. Vše formou zajímavých a pro děti atraktivních aktivit, které jsou zakomponovány do velkého třídenního projektu.

• Předpokládaná cena kurzu (ubytování, strava, doprava, materiál) je 800,- Kč. Finanční spoluúčast rodičů na jednoho žáka bude ve výši 600,- Kč. (200,- Kč bude hrazeno z prostředků SR).

Pro zdárný průběh akce je velmi důležité, aby se ji zúčastnilo co nejvíce žáků z třídy.

Protože je celou akci potřeba zorganizovat s dostatečným předstihem, potřebovali bychom závazný souhlas o účasti vašeho dítěte.

Informace k adaptačnímu pobytu

• místo: rekreační zařízení Hájenka, Brumov - Bylnice (http://www.elseremo.com/rekreacni-zarizeni-hajenka)
        • termín: 1) 24. 9. – 26. 9. 2018 (6. A), 2) 1. 10. – 3. 10. 2018 (6. B), 3) 3. 10. – 5. 10. 2018 (6. C)
        • zahájení: 7:50 ve škole (zahájení kurzu, poučení o bezpečnosti a společný odchod na autobusové nádraží) *těžké batohy vezmeme autem