• Soutěž ke stoletému výročí naší republiky již zná své vítěze

• 31.10.2018 07:39
      • V předvečer oslav 100. letého výročí vzniku ČSR, proběhla na naší škole dějepisná soutěž ve znalosti hlavních osobností a událostí, které nejvíce formovaly naše dějiny.
      • Za použití hlasovacího zařízení žáci prošli pomyslnou časovou osou a odpovídali na otázky ohledně milníků naší novodobé historie. Soutěž určená pro žáky 6. - 7. ročníku byla do poslední otázky velmi vyrovnaná a o celkovém pořadí musel nakonec rozhodnout až závěrečný rozstřel. Všichni účastníci soutěže ale prokázali skvělou připravenost a šest z nich (Dohnalová Julie, Jordán Petr, Martinek Daniel, Švachová Eliška, Vaculín Jakub a Změlíková Eliška) se stali úspěšnými řešiteli (více než 2/3 správných odpovědí).

Celkové vítězství a krásné publikaci si nakonec domů odnesli: 1. místo - Tereza Změlíková (7. A), 2. místo Jakub Vaculín (6. A), 3. místo Daniel Martinek (7. A)