•  "Česko vesluje" opět na naší škole
      • "Česko vesluje" opět na naší škole

• 30.11.2018 12:31
      • Během listopadového měsíce proběhlo na naší škole první kolo soutěže v halovém veslování družstev. Do soutěže se prozatím přihlásilo šest chlapeckých čtyřčlenných týmů z 6. - 9. ročníku.
      • První soutěžní kolo, které bylo vypsáno jako štafeta na 4 x 200 m, prověřilo fyzickou a technickou připravenost všech soutěžících na krátké vzdálenosti. O to přesnější a rychlejší musela být "předávka" trenažeru po každém dílčím úseku štafety. Týmového ducha a bojovnost předvedly všechny zainteresované posádky. Dvěma z nich se dokonce podařilo proniknout mezi nejlépe hodnocené čtyřčlenné týmy v celorepublikovém měřítku.

Na 1. místo  z celkového počtu 18 posádek se prosadilo družstvo 6. C pod názvem "Pyramida" (J. Dohnalová, J. Onderka, R. Matyáš, J. Vaculčík) s výsledným časem 3:20,2.

Prvenství v kategorii 8. ročníků uhájilo v I. kole i družstvo "Olšarovců" (R. Ovesný, M. Dohnal, J. Kozák a W. Gargulák) z 8. A s famózním časem 2:38, 3 (nejlepším časem v kategorii základních škol vůbec !!!).

Gratulujeme za výbornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další kolo této veslařské soutěže i případné květnové finále, konané v Labe aréně v Račicích.