• Tvoje tvář má známý hlas

• 14.12.2018 18:34
      • 3. ročník oblíbené pěvecké soutěže je za námi, máme vítěze!

• Do soutěže se zapojily většinou celé třídy II. stupně a velmi nápaditými a vtipnými tanečními choreografiemi dotvořily celková čísla, podpořily sólisty a ukázaly, že máme na škole spoustu talentů.

Celá show proběhla 13. 12. 2018 v KD Klobučan pod dohledem hvězdné odborné poroty: Boba Marleyho (Mgr. Jiří Dohnal), Shakiry (Mgr. Zuzana Jandlová), Jožky Černého (Mgr. František Mikulčík) a Lucie Vondráčkové (Ladislava Šindlerová). Ti vybrali 5 pěvecky nejlepších čísel – 6.A (Elin Amri, Jan Martinek, Filip Slovák, Eliška Švachová), 6.C (Vlastimil Balogáč, Terezie Manová, Josef Onderka, Aneta Šerá, Jan Vaculčík), 7.A (Tereza Změlíková), 7.C (Marek Polách) a 9.A (Natálie Mudráková). Celkové vítěze si vybíralo už samo publikum hlasováním a věřím, že to nebylo lehké rozhodování, protože všechny výkony byly velmi vyrovnané. Nakonec rozhodlo takto: 3. místo obsadili Elin Amri, Jan Martinek, Filip Slovák a Eliška Švachová s písničkou Mám doma kočku, 2. místo získal Marek Polách s písní I like to move it a 1. místo vybojovala Natálie Mudráková s písní Sexy and I know it. Cenu poroty získala Zuzana Janošíková z 6.B za velmi efektní choreografii k písni Faded.

Chtěla bych touto cestou pochválit nejenom vítěze, ale všechny zúčastněné soutěžící, protože uznáte sami, že není jednoduché se postavit na pódium a zpívat a tančit před plně obsazeným sálem. Všem se to moc povedlo a věřím, že budou ve zpěvu nadále pokračovat. Dále chci poděkovat našim bývalým žákům - Magdaleně Martinkové a Adamu Strnadovi za perfektní pěvecké vystoupení, výbornému duu moderátorů z 9.A – Gabriele Machů a Tomáši Štvrteckému, panu Milanu Švrčinovi za ozvučení sálu, kolegům Ditě Svitálkové a Jiřímu Dohnalovi za pomoc při organizaci soutěže a všem třídním učitelům za nácvik jednotlivých čísel, protože hodiny hudební výchovy na to zdaleka nestačily.