• Školní kolo zeměpisné olympiády

• 27.01.2019 20:36
      • 24. ledna 2019 proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné olympiády pro určené dobrovolníky 6. až 9. tříd.
      • Soutěžilo se ve třech kategoriích - A pro 6. ročník, B pro 7.ročník a C pro 8. a 9. ročník. Účastníci řešili teoretickou část bez atlasu a část s atlasem. Vítězové jednotlivých kategorií se 20. února zúčastní okresního kola ve Zlíně. A kdo se letos umístil na předních příčkách? (To se dozvíte po reklamě)

Školní atlas světa z nakladatelství Kartografie Praha do každé rodiny

ktg A - 6.ročník: 1. - 2. místo Petr Jordán, Jakub Vaculín (6.B), 3. místo Jan Martinek (6.A)

ktg B - 7.ročník: 1. Daniel Martinek (7.A), 2. Martina Sáblíková (7.C), 3. David Bělaška (7.A)

ktg C - 8.a 9. ročník: 1. Jiří Cmajdálka (9.A), 2. Zdeněk Vaňatka (8.A), 3. Viktor De Gano (9.A)

O postupujícím z kategorie A rozhodne další rozstřel, protože oba borci dosáhli stejného počtu bodů. Kompletní výsledkové listiny visí opět u kabinetu zeměpisu v nejzazším koutě naší školy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v dalším kole.