• Školy zapojené do Valašské sportovní ligy změřily své síly ve sjezdovém lyžování.

• 30.01.2019 08:21
      • Závody VSL ve sjezdovém lyžování se uskutečnily v úterý 29. ledna na výborně připraveném svahu v Újezdě. Naše čtyřčlenné družstvo složené ze tří lyžařských matadorů: Martina Dohnala (8. A), Moniky Křenkové a Nicol Poláchové (9. A), doplnil ještě vítěz slalomu z letošního lyžařského kurzu Petr Vlček (7. A).

• V poměrně jednoduché slalomové trati sehrála svou roli každá drobná chybička nebo špatně připravené lyže a brzy bylo jasné, že o celkových vítězích budou rozhodovat desetiny vteřiny.
        Úspěch škol záležel na kvalitním výkonu všech členů družstva, neboť se celkové umístění sčítalo.

Všichni členové našeho družstva předvedli v obou soutěžních kolech výkony na hranici svých možností a nedopustili se žádných zbytečných chyb. V konečném součtu jsme se mohli radovat z celkového třetího místa a dvou individuálních „pódií.“ (Martin Dohnal – 2. místo, Monika Křenková - 3. místo)

Děkuji jménem školy všem soutěžícím za poctivou přípravu na závody a vzornou reprezentaci školy a s nadějí budeme vyhlížet nové lyžařské talenty z řad žáků nižších ročníků.

SKOL!

fotogalerie zde: https://ujezdskola.rajce.idnes.cz/VSL_-_Lyzovani%2C_29.1.2019/