• Okresní kolo zeměpisné olympiády

• 22.02.2019 14:14
      • 20. 2. 2019 proběhlo na ZŠ Dřevnická ve Zlíně okresní kolo zeměpisné olympiády.
      • Naši školu reprezentovali vítězové školního kola. Museli se popasovat s teoretickým testem bez atlasu, poté s prací s atlasem a nakonec s praktickým úkolem. A jak si vedli?.

Ktg. A pro 6. ročník po tříkolovém rozstřelu s Jakubem Vaculínem nakonec reprezentoval Petr Jordán z 6.B a obsadil krásné 2. místo. Postupuje do krajského kola, které proběhne 20. 3. 2019 v Uherském Hradišti.

V ktg. B pro 7. ročník obsadil Daniel Martinek ze 7.A 10. místo a v ktg. C pro 8.-9. ročník Jiří Cmajdálka z 9.A  10. místo.

Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci  školy a Petrovi přejeme úspěchy v dalším kole.