• Naši recitátoři opět bodovali

• 17.03.2019 21:28
      • Dne 12. března se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže. Pořádající školou byly tentokrát Vlachovice, kde se sjelo 64 nejlepších recitátorů z okolních škol od Slavičína až po Nedašov.
      • Naši školu reprezentovali vítězové školního kola – Lýdie Rumanová (3. B), Patrik Ridoško (3. C), Jolana Charvátová (4. C), Tereza Jahodová (5. D), Eliška Švachová (6. A), Marek Polách (7. C), Ludmila Macháčová (8. A) a Monika Křenková (9. A). Konkurence byla veliká, nervozita stoupala, ale jakmile se přednášející dostal ke slovu, tréma byla pryč…

Soutěžilo se ve 4 kategoriích a dětem ze ZŠ Valašské Klobouky se opravdu dařilo. Monika Křenková a Marek Polách získali každý ve své kategorii 3. místo. Lýdie Rumanová obsadila stříbrnou příčku a 1. místo suverénně vyhrála Tereza Jahodová.

Děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci školy a přejeme Lýdii a Tereze hodně štěstí v okresním kole v Napajedlích, kde děvčata budou naši školu reprezentovat.