• Zápis dětí z Přípravné třídy

• 11.04.2019 22:53
      • V úterý 2. 4. 2019 odpoledne se sešly děti z naší nulté třídy, aby předvedly svým rodičům, kolik se toho od září ve škole naučily a byl proveden jejich  formální zápis do 1  . třídy.
      • Ukázková hodina obsahovala část rozumových schopností z oblasti poznávání nejbližšíhho světa, část matematickou a grafomotorickou. Ukázka byla zpestřena básněmi, říkankami, písněmi i pohybovou aktivitou. Malí předškoláčci si zaslouží velkou pochvalu za to, že s velkou snahou, dobrou náladou a chutí pracovat ukázaly rodičům, že v Přípravné třídě se pomalu krok za krokem učí všem dovednostem, které patří pro správný rozvoj předškolního období. Přeji jim, aby radost, nadšení a spokojenost, kterou nyní prožívají, jim vydržela až do září do první třídy, do níž se už teď těší.