• Velikonoční soutěž

• 08.05.2019 20:44
      • Školní jídelna uspořádala pro děti z 1. stupně velikonoční soutěž v rychlosti šlehání bílků a zdobení velikonočního vajíčka. Z každé třídy se přihlásili dva odvážlivci. Děti šlehaly s obrovským nasazením a poté se pustily do zdobení vajíček, které napekly naše paní kuchařky.
      • Při šlehání a zdobení bylo vidět, že některé děti doma pomáhají maminkám a babičkám, pro některé děti to byla premiéra. Celá jídelna voněla Velikonocemi. Všechny zúčastněné děti byly moc šikovné a jejich úsilí bylo oceněno sladkým překvapením a diplomem.

Známé heslo - Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se - se při této akci potvrdilo, a proto všem účastníkům gratulujeme.

Také děkujeme Spolku rodičů školy a firmě  LA Food za ceny, které věnovaly dětem.