• Závěrečné taneční

• 21.05.2019 09:45
      • Magický 21. ročník.....
      • 17. května 2019 jsme ukončili taneční kurzy závěrečným slavnostním večerem.

Akce již tradičně vyjímečná a na dlouhou dobu ovlivňující životy všech zúčastněných.

Čím byl zapamatovatelný letošní neuvěřitelný 21. ročník?

Hudba: Úžasná kapela- Eremy Brno. Pestrý repertoár-velká spokojenost.

Žáci: Uvolněnost, skvělé taneční výkony, krása a  elegance.

Vítězové taneční soutěže: 1. místo: Julie Dorňáková +Vít Mudrák, 2. místo: Sabina Šenkeříková + Lukáš Janáč, 3.místo: Anita Kašová +Jiří Jurčaga. Cenu pár sympatie získali:Hanka Bělašková +Erik Šerý. Gratulujeme!

Sdružení rodičů a obsluha baru: Bez nich by to jako obvykle nešlo. Aktivní podíl na celkové organizaci i hladkém chodu večera, opět velké DÍKY!

Vystoupení: Profesionální taneční pár z Brna předvedl fantastické ukázky latinsko-amerických tanců.

Závěrem: Inspirativní a nezapomenutelný večer, plný skvělého tance a dobré zabavy, na který budeme rádi vzpomínat.