• Třída 8. B má zlatý pohár

• 03.10.2023 10:07
      • Tým z 8. B slavil velký úspěch - vyhráli  ZLATÝ POHÁR krajského vojenského velitelství Zlín.
      • Dne 27. září se dva vítězné týmy z naší školy SPECT ARM (8. B) a Berani (8. A) zúčastnily krajského kola branně vědomostní soutěže ve Zlíně.

Celá soutěž byla zaměřena na přípravu občanů k obraně státu, zdravotnickou přípravu, přípravu k civilní obraně, přípravu obyvatelstva k sebeobraně a další činnosti spojené s brannou výchovou.

Vojáci z vojenské osádky z Vyškova připravili 10 soutěžních stanovišť jako např. střelbu ze vzduchové pušky, silové duo, hod granátem, reakce na postřeh, poskytování 1. pomoci…

Gratulujeme vítězům! Tým SPECT ARM zastupovali žáci 8. B Ondřej Talafa, Alžběta Šobáňová, Adam Masař, Dan Hověžák, Tomáš Káčer a Igor Horvát. Perfektně jste spolupracovali, vzájemně jste se podporovali a hecovali. Jste borci.