• Pomoci můžeš i ty!

• 05.12.2023 17:54
      • S první adventní nedělí a bohatou nadílkou sněhu na nás zase po roce začíná dýchat vánoční atmosféra.
      • Bohužel ne všichni si ji mohou zažít doma, mezi svými nejbližšími. Spousta nemocných dětí musí tento čas trávit v nemocnicích.

Ale ani letos jsme na ně nezapomněli a rozhodli jsme se podpořit projekt brumovské rodačky Petry Deklevové „Pomáhat můžeš i ty!“.

V letošním roce podpoříme dětské oddělení KNTB ve spolupráci se zlínskými hokejisty a známým terminátorem Karlosem Vémolou.

Děti jsou ve věku 0 - 18 let a potěší je jakákoliv maličkost – hračka, knížka, hra, kosmetika. Vzhledem k jejich onemocnění musí být věci nové a nesmí být plyšové!

A komu dárečky nosit?

V budově základní školy paní učitelce Ivě Červenkové nebo Petře Sporkové.

A pokud nemáte děťátko ve škole, a chtěli byste udělat radost, kontaktujte Lenku Nedavaškovou.