• Sportovní hry zpestřila žákům 9. ročníku lekce kruhového tréninku

• 19.12.2023 13:57
      • Lekce kruhového tréninku, pod vedením zkušené fitness instruktorky Sylvie Pinďákové, obohatila žákům 9. ročníku výuku sportovních her.
      • Deváťáci, navštěvující nepovinný předmět sportovních her, se mohli v pátek 15. prosince prakticky seznámit s moderní a velmi ekonomickou formou rozvoje fyzické kondice - kruhovým tréninkem.

Tím jich provedla zkušená fitness lektorka Sylvie Pinďáková, která podobné cvičení již několik let vede ve studiu v Brumově-Bylnici. Kromě praktické ukázky měli žáci možnost prodikutovat všechny další benefity kondičního tréninku pro rozvoj vlastní fyzické kondice, ale i psychické odolnosti.

Oceňuji především profesionální přístup Sylvie, která trpělivě dětem vysvětlovala zásady správné techniky provádění cviků a děkuji především za její ochotu nabídnout dětem další možnost rozvoje jejich kondice. A to zdarma a v rámci svého volném času.

Těšíme se na další spolupráci.

J. Dohnal